Profil Zaufany znany jest nie od dziś, jednak czy ktoś wie jak praktycznie można z niego korzystać? Jakie daje możliwości, jakie sprawy z życia codziennego, biznesowego można załatwić Profilem Zaufanym?

My to wiemy! Od dłuższego czasu używamy Profilu Zaufanego jak i podpisu elektronicznego kwalifikowanego. Dzięki tej wiedzy nie stoimy w kolejkach w urzędzie, nie tracimy czasu na wypełnianie papierowych wniosków, jeżeli mamy ochotę, to wysyłamy wnioski w domu przy kawie lub późnym wieczorem. 

Dlatego chcemy Was zachęcić do używania Profilu Zaufanego - darmowego narzędzia do korzystania z eAdministracji.

Proponujemy Wam warsztaty, na których będziemy dzielić się naszą wiedzą i to wiedzą praktyczną, naszym doświadczeniem.

Warsztaty to 200% praktyki, m.in:

  • założymy konto na CEIDG, pokażemy jak dokonywać zmian we wpisie do ewidencji (np. dodanie rachunku bankowego)
  • założymy konto na ePUAP - pokażemy jak zdobyć kartę eKUZ nie wychodząc z domu, jak napisać wniosek do urzędu (np. do Urzędu Skarbowego)
  • pokażemy jak działa obywatel.gov.pl - sprawdzisz swoje punkty karne, zobaczysz swoje dane z rejestru PESEL, złożysz wniosek o nowy dowód osobisty,
  • zapoznamy z możliwościami portal bizenes.gov.pl oraz praca.gov.pl,
  • założymy konto na PUE ZUS - sprawdzisz swoje dane w ZUS, dowiesz się, jak łatwo można komunikować się z ZUS - elektronicznie.

Co potrzebujesz: 

W przypadku kiedy nie masz Profilu Zaufanego - przyjdź o 16.15 (45 minut wcześniej) - złożymy wniosek i udamy się do Punktu Potwierdzającego Profil.

Szczegółowe informacje:

TERMIN: 20 lipiec 2017, godz. 17:00-20:00
MIEJSCE: Biuro Tangent, ul. Ozimska 48 lok. 35
KOSZT: 70 zł brutto (płatne przelewem lub gotówką na miejscu). Wystawiamy faktury VAT
ZAPISY: mailowo lub telefonicznie.
📧 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ania ☎ 539 909 333
Asia ☎ 691 937 554